#   Статии
23.06.2015
Национален събор на читалищата - програма за 25 юни /четвъртък/

17:10 часа Откриване

17:20 часа Фолклорен клуб „Тракийка” към НЧ ”Св.Св.Кирил и Методий-1914” гр. Баня общ.Карлово обл. Пловдив с ръководител Мария Христева

17:30 часа Фолклорна певческа група към НЧ ”Н.Й.Вапцаров-1909” гр.Куклен обл. Пловдив
с ръководител Илка Димитрова

17:40 часа Мъжка певческа група и Димитър Вълчев към НЧ”Наука -1907” с. Щипско обл.Варна с ръководител Дияна Пенкова

17:50 часа Смесена певческа група „Щипченски напеви”към НЧ”Наука -1907” с.Щипско обл.Варна с ръководител Дияна Пенкова

18:00ч. Детски танцов състав „Здравец” към НЧ”Просвета 1911” гр.Плиска обл.Шумен с ръководител Тодор Ганчев

18:05 часа Таня Докторова към НЧ”Просвета 1912” с.Стефан Караджа обл.Варна с р-л Даниела Александрова

18:10 часа Танцова формация „Болярче”към НЧ”Развитие 1874” гр.Велики Преслав обл.Шумен с ръководител Нина Денева

18:20 часа Женска певческа група „Здравец”към НЧ” Просвета 1912” с.Стефан Караджа обл.Варна с ръководител Даниела Александрова

18:30 часа Вокална група „Мелисима”към НЧ”Елин Пелин 1977” гр.Варна с ръководител Милица Панайотова

18:40 часа Детска формация „Здравец” към НЧ „Развитие 1874”гр.Велики Преслав обл.Шумен с ръководител Валентина Янкова

18:50 часа Школа за народни танци „Ритъм” към НЧ”Св.Св.Кирил и Методий 1966 – Силистра” с ръководител Росен Атанасов

19:00 часа Женска фолклорна група „Светлина” към НЧ”Светлина-1924” с.Калиманци общ.Суворово обл.Варна с ръководител Душка Вълчева
19:10 часа Симона Колева към НЧ”Светлина-1924” с.Калиманци общ.Суворово обл.Варна с ръководител Сийка Драганова

19:20 часа Гергана Пламенова Петрова към НЧ”Светлина-1924” с.Калиманци общ.Суворово обл.Варна

19:30 часа Женска певческа група към НЧ”Свобода-1920” с.Поляна общ.Ситово обл.Силистра с ръководител Йорданка Костадинова

19:40 часа Мъжка вокална група към НЧ”Развитие 1895” гр.Стражица с ръководител Атанас Костов

19:50 часа Женска фолклорна група към НЧ”Развитие 1895” гр.Стражица
с ръководител Атанас Костов

20:00 ч Народен оркестър „Развитие” към НЧ”Развитие 1895” гр.Стражица
с р-л Атанас Костов

20:10 часа Фолклорен танцов клуб „Традиция” към НЧ”Развитие 1895” гр.Стражица с ръководител Росица Милева

20:20 часа Вокална група за естрадни песни към НЧ”Развитие 1895” гр.Стражица
с ръководител Атанас Костов

20:30 часа Представителен танцов състав „Северняци” към НЧ”Св.Св.Кирил и Методий-1882” гр.Попово обл.Търговище с ръководител Станимир Иванов

20:40 часа Певческа група към НЧ”Христо Ботев 1898” с.Дъбене общ.Карлово обл.Пловдив с р-л Недка Лалова

20:50 часа Танцова група при НЧ „ Светлина 1926-Моравица”- с.Моравица общ.Мездра
с ръководител Ненчо Петков

21:00 часа Фолклорна група „Макове” към НЧ”Отец Паисий 1931” с.Градище обл.Шумен с ръководител Румяна Керякова

21:10 часа Фолклорна група „На мегдана” към Пенсионерски клуб №7 от гр.Шумен с ръководител Румяна Керякова

21:20 часа Група за стари градски песни към НЧ”Христо Ботев 1898” с.Дъбене общ.Карлово обл.Пловдив с р-л Мария Лалова

21:30 часа Мъжка фолклорна група към НЧ”Христо Ботев 1898” с.Дъбене общ.Карлово обл.Пловдив с р-л Генчо Цолев

21:40 часа Фолклорна група „Димитровче” към НЧ” Пробуда -1940” с.Калипетрово обл.Силистра с ръководител Валентин Сарафов

21:50 часа Ансамбъл „Шиковци” към към НЧ” Пробуда -1940” с.Калипетрово обл.Силистра с ръководител Димитър Джамбазов

22:00 часа Фолклорна група към НЧ”Христо Ботев 1898” с.Дъбене общ.Карлово обл.Пловдив с р-л Генчо Цолев

22:10 часа Кукерска група към НЧ”Христо Ботев 1898” с.Дъбене общ.Карлово обл.Пловдив с р-л
Стайко Гамбезов
Автор: Христина Келисакиева

 

© Община Бяла 2006-2017
начало | карта на сайта | © Copyrights | webdesign | помощ | администрация