#   Статии
19.06.2017
IX Национален събор на читалищата - програма за 20.07

ІХ Национален събор на читалищата Бяла – 2017
Програма за 20 юни /вторник/


18:30 часа Откриване на събора .Танцов състав „Беленче” –младша и старша група към НЧ” Пробуда-1928” гр.Бяла с ръководители Зоя Георгиева и Никола Николов

18:40 часа Певческа група „Добруджанка”към НЧ”Добруджа-1929” с.Разделна обл.Варна с ръководител Йорданка Иванова

18:45 часа Детски танцов състав „Петрича” към НЧ”Добруджа-1929” с.Разделна обл.Варна с ръководител Мария Гондолян

18:50 часа Клуб за народни танци „Петрича” към НЧ”Добруджа-1929” с.Разделна обл.Варна с ръководител Никола Николов
19:00 часа Женска фолклорна група „Сребърен листопад” към НЧ”Нов живот 1941” с.Преселенци обл.Добрич с ръководител Румяна Пейчева

19:10 часа ДТГ „Танци на етносите и народите „НЧ”Христо Ботев-1931” с.Веселина
обл.Разград с ръководители Алипи Алеков и Айше Реджеб

19:20 часа Фолклорна група за турски народни песни към НЧ”Христо Ботев-1931” с.Веселина общ.Лозница обл.Разград с ръководител Садет Ахмедова

19:30 часа Фолклорна група към НЧ”Пробуда-1912” гр.Лозница обл.Разград с ръководител Георги Минков

19:40 часа Детска фолклорна група „Еньовче” към НЧ”В.Левски – 1895” с.Енево обл.Шумен с ръководител Румен Цветанов

19:50 часа Женска фолклорна група към НЧ”В.Левски – 1895” с.Енево обл.Шумен с ръководител Румен Цветанов
Индивидуално изпълнение на Георги Тодоров

20:00 часа ФГ „Камчийска лилия” към НЧ”П.Р.Славейков -1928”с.Близнаци обл.Варна с р-ли Веселин Русев и Венцислава Петрова
Индивидуални изпълнения на Борис Цонев и Венцислав Танев

20:10 часа Блок програма на НЧ” П.Р.Славейков –1928 „ гр.Варна с участието на детски танцов ансамбъл „Китка цвете” с р-л Петър Пенков , вокално студио „Angel Voices” с р-л Атанаска Липчева ,група за популярни и шлагерни песни „Морски сирени” с р-л Мария Димова , фолклорна група „Ружица”с р-л Красимира Верчева и танцов клуб „Сборенка „ с ръководител Дарина Филева

20:50 часа Моника Парушева от вокално студио за поп и джаз пеене с ръководител Милица Панайотова
Школа за модерни танци „Каприз Джуниър „ към НЧ”Елин Пелин-1977 „ гр.Варна с ръководител Живка Пехливанова

21:00 ч Женска фолклорна група „Възраждане” към НЧ”Просвета – 1922” с.Любен Каравелово обл.Варна с ръководител Снежана Попова

21:10 часа Женска певческа група „Медни гласове” към НЧ”Нива 1901”с.Невша обл.Варна с ръководител Георги Георгиев
Индивидуално изпълнение на Веска Иванова

21:20 часа Мъжко трио „Невшанци” към НЧ”Нива 1901”с.Невша обл.Варна с р-л Георги Георгиев
Индивидуално изпълнение на Георги Георгиев

21:30 часа Група за народни песни към НЧ”Пробуждане 1902” с.Горско ново село обл.В.Търново с р-л Росица Стефанова

21:40 часа Група за автентичен родопски фолклор към НЧ”Пробуждане 1902” с.Горско ново село обл.В.Търново с р- л Росица Стефанова

21:50 часа Мажоретна група към НЧ”Светлина 1926-Моравица” с.Моравица обл.Враца с ръководител Марина Помашка

22.00 часа Женска фолклорна група за автентичен фолклор „Фолклорни ритми” към НЧ”Изгрев 1921” с.Манастирци обл.Разград с ръководител Хава Шеинска

22.10 часа Младежка фолклорна група за народни песни и танци „Изворче”към НЧ”Напредък-1912” с.Родина обл.Велико Търново с ръководител Асен Асенов
Автор: www.byala.org

 

© Община Бяла 2006-2017
начало | карта на сайта | © Copyrights | webdesign | помощ | администрация