#   Статии
19.06.2017
IX Национален събор на читалищата - програма за 21.07

ІХ Национален събор на читалищата Бяла – 2017
Програма за 21 юни /сряда/


18:50 часа Школа за народни танци при ансамбъл „Ритъм „гр.Силистра и гр.Дулово с ръководител Росен Атанасов

19:00 часа Рая Янева, Зария Георгиева , Теодора Ангелова и Даниела Тодорова към НЧ”Изгрев – 1927” гр.Долни чифлик обл.Варна с ръководител Диана Николова

19:10 часа Вокална група „Колорит” към НЧ”Елин Пелин -1903” гр.Перник с ръководител Петър Симеонов

19:20 часа Фолклорна група „Росна китка” към НЧ”Филип Кутев „ гр.Варна с ръководител Добринка Ангелова

19:30 часа Квартет „Ехо от Пирина” ” към НЧ”Филип Кутев „ гр.Варна

19:40 часа Група за стари градски песни „Морски перли”към НЧ”Филип Кутев „ гр.Варна с ръководител Витка Баева

19:50 часа Квартет „Лилия” към НЧ „Филип Кутев” гр.Варна

20:00 часа Индивидуални изпълнения на Мелиха Мюрветова , Преслава Галинова , Йордан Господинов и Ангелина Демирева към НЧ”Стефан Караджа-1942” с.Малина обл.Добрич

20:10 часа Детски самодеен състав към НЧ”Стефан Караджа-1942” с.Малина обл.Добрич с ръководител Емилия Василева

20:20 часа Смесен самодеен състав към НЧ”Стефан Караджа-1942” с.Малина обл.Добрич с ръководител Емилия Василева

20:30 часа Фолклорна група „Сборна китка” към НЧ”Искра 1924” гр.Варна ръководител
Анка Жекова

20:40 часа Танцова школа „Шкорпиловци” към НЧ”Пробуда-1962” с.Шкорпиловци обл.Варна с ръководител Росен Драганчев

20:45 часа Фолклорен състав „Морски звуци” ” към НЧ”Пробуда-1962” с.Шкорпиловци обл.Варна с ръководител Желязка Маринова

20:50 часа Детска вокална група „Славейчета” към НЧ”Пробуда-1962” с.Шкорпиловци обл.Варна с ръководител Кристина Кръстева

21:00 часа Група за автентичен фолклор към НЧ”Христо Ботев-1927” с.Дюлино обл.Варна с ръководител Върба Гочева

21:10 часа Фолклорна група „Пеещи сърца” към НЧ”Просвета -1908” с.Мадара обл.Шумен с ръководител Йовка Димитрова

21:20 часа Група за автентичен фолклор към НЧ”Васил Левски -1937” с.Господиново обл.Варна с ръководител Нели Янева

21:30 часа Клуб за народни хора към НЧ”Просвета -1908” с.Мадара обл.Шумен с ръководител Христо Колев

21:40 часа Женска певческа група „Хризантеми” към НЧ”Антим Първи-1907” гр.Игнатиево обл.Варна с ръководител Георги Германов

21:50 часа Певческа група „Незабравка” към НЧ”Искра-1936” с.Езерово обл.Варна с ръководител Стойна Добрева
Индивидуални изпълнения на Стойна Добрева и Керанка Роева

22:00 часа Трио „Македония” към НЧ”Македония- 2005” гр.Варна с ръководител Георги Мановски

22:10 часа Танцов състав „Джоката” към НЧ”Хаджи Димитър 1927”с. Рудник обл.Варна с ръководител Деница Христова

22:10 часа Фолклорна група „Българка” към НЧ”Съзнание-1926” гр.Белослав обл.Варна с ръководител Стойна Добрева
Автор: www.byala.org

 

© Община Бяла 2006-2017
начало | карта на сайта | © Copyrights | webdesign | помощ | администрация