#   Статии
19.06.2017
IX Национален събор на читалищата - програма за 22.07

ІХ Национален събор на читалищата Бяла – 2017
Програма за 22 юни /четвъртък/


18:50 часа Мирела Мирчева и детски хор към НЧ”Съзнание-1927 Девня” гр.Девня кв.Повеляново обл.Варна с ръководител Иван Докторов

18:55 часа Танцово –певческа формация към НЧ”Съзнание-1927 Девня” гр.Девня кв.Повеляново обл.Варна с ръководител Катя Иванова

19:00 часа Танцово-певческа група „Добруджанска огърлица” , мъжка певческа група , народен оркестър и гайдарски състав към НЧ”Димитър Дончев – Доктора -1893” гр.Тервел обл.Добрич

19:20 часа - Танцов състав „Гъмза „ към НЧ”Земеделец 1874 с.Ново село обл.Видин с ръководител Милена Борисова

19:30 часа Цветелина Ангелова и Вероника Миленова към НЧ”Пробуда-1922” с.Старо Оряхово обл.Варна с ръководител Диана Николова

19:35 часа Ивана Тодорова към НЧ”В.Левски – 1924” с.Пчелник обл.Варна с ръководител Диана Николова

19:40 часа Женска вокална група за обработен фолклор към НЧ”Пробуда-1907” с.Тетово обл.Русе с ръководител Павлина Андреева

20:00 часа Детска група за народни танци „Игриво сливополче” към НЧ”Христо Ботев-1928” гр.Сливо поле обл.Русе с ръководител: Хюлия Зюхтиева

20:10 часа Клуб за народни танци „Мераклии” към НЧ”Христо Ботев-1928” гр.Сливо поле обл.Русе с ръководител: Хюлия Зюхтиева

20:20 часа Женски народен хор за обработен фолклор към НЧ”Съединение 1879” с.Бутово обл.В.Търново с ръководители Зоя Георгиева и Еленка Михайлова

20:30 часа Състав за изворен фолклор „Тотка Шандуркова” към НЧ”Габрово-2002” гр.Габрово
с ръководител Валентина Маринова

20:40 часа Блок програма на НЧ”Съзнание-1907” гр.Попопо обл.Търговище с участието на Петър Кирилов , Автентична фолклорна група „Извор” ,Танцова формация „Звездички” , Певческа група „Здравец”,Представително вокално трио „Агра”, Фолклорна танцова формация „Сеяченки”,Вокална група „Антола” и дует „Антола”

21:40 часа Народен хор към НЧ”Съзнание-1927 Девня” гр.Девня кв.Повеляново обл.Варна с ръководител Иван Докторов
Индивидуални изпълнения на Янко Петров и Димчо Гичев

21:50 часа Битов колектив за автентичен фолклор към НЧ”В.Левски – 1910” с.Падина обл.Варна с ръководител Красимира Кателиева

22:00 часа Фолклорна певческа група „Еньова китка” към НЧ”Отец Паисий 1929” гр.Шумен с ръководител Аника Гетова


22:10 часа Певческа група за автентичен и хумористичен фолклор към НЧ”Светлина-1911” с.Равна обл.Варна с ръководител Ивалина Горанова

22:20 часа Фолклорна танцова група „Нашенци” към НЧ”Отец Паисий 1929” гр.Шумен с ръководител Илиян Илиев
Автор: www.byala.org

 

© Община Бяла 2006-2017
начало | карта на сайта | © Copyrights | webdesign | помощ | администрация