#   Статии
19.06.2017
IX Национален събор на читалищата - програма за 23.07

ІХ Национален събор на читалищата Бяла – 2017
Програма за 23 юни /петък/

18:30 часа Детска фолклорна група „Изгрев” към НЧ”Изгрев-1919”гр.Долни Чифлик обл.Варна с ръководител Валентина Манолова

18:40 часа Група за обработен фолклор към НЧ”Изгрев-1919”гр.Долни Чифлик обл.Варна с ръководител Валентина Манолова

18:50 часа Фолклорна група към НЧ”Пробуда-1930” с.Голец обл.Ловеч с ръководител Христо Цанов

20:00 часа Група за изворен фолклор към НЧ”Съгласие-1882” – с.Осмар обл.Шумен с ръководител Анета Недялкова -обичай „Гроздобер”

20:20 часа .- Танцов състав „Гъмза „ към НЧ”Земеделец 1874 с.Ново село обл.Видин с ръководител Милена Борисова

20:30 часа Женска певческа група за автентичен фолклор към НЧ”Съгласие-1882” – с.Осмар обл.Шумен с ръководител Анета Недялкова

20:40 часа Танцово-певческа група към НЧ „Йордан Драгнев-1894” с.Крушари обл.Добрич с ръководител Светлин Василев
Индивидуално изпълнение на гайда от Христо Бошнаков

20:50 часа Танцов клуб „Василена” към НЧ „Йордан Драгнев-1894” с.Крушари обл.Добрич с ръководител Иван Гроздев

20:00 часа Танцова група „Исмарос” към НЧ”Съгласие-1882” – с.Осмар обл.Шумен с ръководител Христо Колев

20:10 часа Група за стари градски песни към НЧ „Йордан Драгнев-1894” с.Крушари обл.Добрич с ръководител Неделя Бойчева

20:20 часа ВГ „ Градски хубавелки” към НЧ „ Дружба- 1993” – гр.Сливен с ръководител Светла Илчева

20:30 часа Фолклорен клуб „Мъниста” към НЧ „ Дружба- 1993” – гр.Сливен с ръководител Красимира Абраамян

20:40 часа Танцова група „Сладко настроение” към НЧ”Димо Арсов -1926” с.Ловско обл.Разград с ръководител Алипи Алеков
Индивидуално изпълнение на Албен Хойров

20:50- 21:40 часа Блок програма на НЧ”Развитие 1895” гр.Стражица обл.В.Търново с участието на
ФТК „Традиция” , Сборна формация , Сатиричен състав , Рок група,Народен оркестър „Развитие” , Мъжка фолклорна група , Женски народен хор , Вокална група за руски песни,вокална група за естрадни песни

21:40 часа Певческа група за автентичен фолклор към НЧ”Просвета-1880” с.Ивански обл.Шумен с ръководител Димитричка Христова

21:50 часа Група за изворен фолклор „Традиция” към НЧ”Пробуда-1927”- с.Радко Димитриево обл.Шумен с ръководител Кателина Алексиева

22:00 часа Смесен народен хор към НЧ”Трезвеност- 1870 „ гр.Сухиндол
обл.В.Търново с ръководител Йордан Йорданов
Индивидуални изпълнения на Теодосия Иванова и Марина Анева

22:10 часа Фолклорна формация „Лозица”
към НЧ”Трезвеност- 1870 „ гр.Сухиндол обл.В.Търново с ръководител Йордан Йорданов

22:20 часа . Група за изворен капански фолклор към НЧ”Просвета-1895” с.Топчии обл.Разград с ръководител Марийка Илиева

22:30 часа Танцова група „Топчийски искри към НЧ”Просвета-1895” с.Топчии обл.Разград с ръководител Милена Дончева

22:40 часа Група за автентичен фолклор „Извор” към НЧ”Хр.Ботев-1907” с.Мараш обл.Шумен с ръководител Павлинка Маринова

22:50 часа Група за огнени изкуства към НЧ”Христо Ботев-2008” с.Гарван общ.Габрово с ръководител Георги Георгиев

Автор: www.byala.org

 

© Община Бяла 2006-2017
начало | карта на сайта | © Copyrights | webdesign | помощ | администрация