#   Статии
19.06.2017
IX Национален събор на читалищата - програма за 24.07

ІХ Национален събор на читалищата
Бяла – 2017
Програма за 24 юни /събота/




18:40 часа Камерен състав „Бисер” към НЧ”Светлина-1905” с.Гагово обл.Търговище с ръководител Наталия Николова

18:45 часа Певчески колектив „Извор” към НЧ”Светлина -2011” с.Зорница обл.Смолян с ръководител Валери Дуев

18:55 часа Танцова група „Палитра „ към НЧ”Стефан Караджа-1943” с.Средище обл.Силистра с ръководител Снежанка Атанасова

19:05ч . Камерен състав „Бисер” към НЧ”Светлина-1905” с.Гагово обл.Търговище с ръководител Наталия Николова

19:10 часа Фолклорна група „Сребърни звънци” към НЧ”Стефан Караджа-1943” с.Средище обл.Силистра с ръководител Снежанка Атанасова

19:20 часа Танцова група „Българит „ към НЧ”Съгласие- 1905” гр.Българово обл.Бургас с ръководител Ваня Делчева

19:30 часа Фолклорна група „Канатица” към НЧ”Съгласие- 1905” гр.Българово обл.Бургас с ръководител Галина Дараданова




19:40 часа Вокална фолклорна група към НЧ”Стефан Караджа-1940” с.Шуменци общ.Тутракан обл.Силистра с ръководител Дарина Димитрова
Индивидуални изпълнения на Гинка Христова и Десислава Йорданова

19:50 часа Танцов клуб „ Дайдър” към НЧ”Стефан Караджа-1940” с.Шуменци общ.Тутракан обл.Силистра с ръководител Росица Стоянова

20:00 часа Фолклорна смесена група към НЧ”Стефан Караджа-1940” с.Шуменци общ.Тутракан обл.Силистра с ръководител Иван Иванов

20:10 часа Танцова формация „Веселие”към НЧ”Тома Кърджиев-1873” с.Червена вода обл.Русе с ръководител Милена Михова

20:20 часа Танцова формация „Усмивка”към НЧ”Тома Кърджиев-1873” с.Червена вода обл.Русе с ръководител Милена Михова

20:30 часа Смесен танцов състав „Слънце” към НЧ”Просвета-1927” с.Семерджиево обл.Русе с ръководител Росица Калайджиева

20:40 часа Група за модерен балет към НЧ”Н.Й.Вапцаров 1951” с. Ястребово обл.Русе с ръководител Февзие Мюмюнова

20:50 часа Женска фолклорна група”Китка” към НЧ”Просвета-1919” с.Памукчии обл.Шумен с ръководител Величка Георгиева
Индивидуално изпълнение на Величка Георгиева

21:00 часа Камерен хор „Маестро Атанасов „
към НЧ”Васил Левски- 1861” гр.Карлово обл.Пловдив с р-л Първолета Юнакова


21:10 часа Група за изворен фолклор към НЧ”Просвета-1915” гр.Русе с ръководител Снежанка Атанасова

21:20часа Женска фолклорна група към НЧ”Просвета-1915” гр.Русе с ръководител Мария Маринова

21:30часа Мъжка певческа група към НЧ”Просвета-1915” гр.Русе с ръководител Стефан Бонев

21:40 часа Хумористична сценка в изпълнение на Снежанка Атанасова и Марияна Петкова към НЧ”Просвета-1915” гр.Русе

21:50 часа Рок група D.inH към НЧ”Христо Смирненски 1949” гр.Габрово

22:00 часа Група за огнени изкуства „Огнени сенки” към НЧ”Христо Смирненски 1949” гр.Габрово с ръководител Мария Стоянова

22:10 часа Фолклорен танцов състав към НЧ”Хр.Ботев 1898” с.Дъбене обл.Пловдив с ръководител Станислав Джапаров

22:20 часа Мъжка фолклорна група към НЧ”Хр.Ботев 1898” с.Дъбене обл.Пловдив с ръководител Генчо Цолев
Индивидуално изпълнение на Никола Цолев

22:30 часа Колектив за стари градски песни към НЧ”Хр.Ботев 1898” с.Дъбене обл.Пловдив с ръководител Мария Лалова

22:40 часа Женска певческа група към НЧ”Хр.Ботев 1898” с.Дъбене обл.Пловдив с ръководител Недка Лалова

22:50 часа Кукерска група към НЧ”Хр.Ботев 1898” с.Дъбене обл.Пловдив с ръководител Стайко Гамбезов
Автор: www.byala.org

 

© Община Бяла 2006-2017
начало | карта на сайта | © Copyrights | webdesign | помощ | администрация