Д Н Е С   /     ПРОГНОЗА

  1. сутрин
  1. денем
  1. вечер
макс. C° 29°  /  мин. C° 20°

юли 2020
пвтсрчпсн
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

 

 

  #   Статии
23.06.2020
НАЦИОНАЛЕН СЪБОР НА ЧИТАЛИЩАТА - ПРОГРАМА ЗА 27 ЮНИ

Програма за 27 юни /събота/


18:00 часа Блок програма на НЧ „Св.Св.Кирил и Методий -1927“ с.Тополи обл.Варна с участието на Калоян Янков – гайда, Певческа група и група за автентичен фолклор

18:20 часа Хор „Лира“ към НЧ “Христо Ботев-1872“гр.Нови Пазар обл. Шумен с ръководител Милка Данаилова
Индивидуално изпълнение на Лора Красенова с ръководител Луиза Карагенова

18:30 часа Блок програма на НЧ „Пробуда-1928“гр. Каспичан обл.Шумен с участието на ТС“Настроение“, Клуб „Каспичански ритми“, ДГ“Чучулига“, Жанета Ивайлова с р-л Тодор Ганчев и Певческа група“Кехлибарена огърлица“ с ръководител Румен Цветанов

18:50 часа Фолклорна певчeска група „Здравец“към НЧ „Слънчев лъч-1902“ с.Островче обл.Разград с ръководител Димитър Димитров

19:00 часа Театрална студия „Гаргара“ към НЧ „Будителите 2017“ гр.Габрово с ръководител Светослав Славчев

19:10 часа Вокално инструментален състав „Морски вълни“ към НЧ „Васил Левски 1945“гр.Варна с ръководител Христо Попов

19:20 часа Вокална група „Лудогорски искри“ към НЧ „Нов живот 1894“ гр.Сеново обл.Русе с ръководител Даниела Йорданова

19:30 часа Фолклорна група „Пъстра китка“, Детска група за автентичен фолклор „Перуника“, Клуб за обреди, обичаи и хора „Слънце“ към НЧ “Пробуда-1958“ гр.Шумен с ръководители Русанка Андонова и Веселина Дечева .Индивидуални изпълнения на Радост Кирилова,Пресияна Тодорова,Моника Галинова,Доника Шикова,Далия Ангелова ,Вилиана Иванова ,Виктория Стоянова,Александър Абрашев

20:00 часа Женска фолклорна група „Китка“,
дует Георгиеви ,квартет „Китка“,Танцов състав „Китка“ към НЧ “Просвета-1919“ с.Памукчи обл.Шумен с ръководители Величка Георгиева и Даниела Голбан

20:20 часа Блок програма на НЧ „Искра 1893“ с. Паламарца общ.Попово обл.Търговище с участието на Инструментална група „Паламарца“, мъжка певческа група „Потошки напеви“ ,група за автентични капански хора и група за народни обичаи

21:00 часа Танцов състав „Фолклорна магия“ към НЧ “Асен Златаров-1940“ с.Стефан Караджа обл.Добрич с ръководител Николай Сарандев

21:10 часа Клуб за народни хора „Каменски ритми“ , Група за автентичен фолклор към НЧ „Възпитател-Камен 1896“ с.Камен обл.В.Търново с ръководител Диана Стоянова ,Женска певческа група с ръководител Атанас Костов



21:40 часа Фолклорна група „Сребърни звънци“към НЧ „Стефан Караджа -1943“с.Средище обл.Силистра с ръководител Снежанка Атанасова
Индивидуално изпълнение на Шенер Али

21:50 часа Група за изворен фолклор „Китка“ към НЧ „Познай себе си 1911“ с.Ряхово обл.Русе с ръководител Петър Шеев

22:00 часа Мъжка група “Офицерите от запаса“ към НЧ „Познай себе си- 1911“ с.Ряхово обл.Русе с ръководител Петър Пасев

22:10 часа Колектив за стари градски песни „Зорница“ към НЧ „Хр.Ботев -1898“ с.Дъбене обл.Пловдив с ръководител Мария Лалова

22:20 часа Детско – юношески дръм театър към НЧ „Хр.Ботев-2008“ с.Гарван обл.Габрово с ръководители Васил Папазов и Георги Георгиев

22:30 часа Група за огнени изкуства F.I.M.S към НЧ „Хр.Ботев-2008“ с.Гарван обл.Габрово с ръководител Георги Георгиев

22:40 часа Женска фолклорна група към НЧ „Хр.Ботев 1898“ с.Дъбене обл.Пловдив с ръководител Мария Лалова

22:50 часа Кукерска група към НЧ „Хр.Ботев 1898“ с.Дъбене обл.Пловдив с ръководител Стайко Гамбезов
Автор: www.byala.org

 

© Община Бяла 2006-2020
начало | карта на сайта | © Copyrights | помощ | администрация